Виборча програма

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ В ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 24

 

ГЕРШУН ЮЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА

 

Мир, розвиток та захист прав кожної людини!

Наш основний документ – Конституція України визначає найважливіші цінності та прагнення українського суспільства. Через розпал нерозв'язних внутрішніх проблем, у частини населення України відсутні будь-які реальні можливості повноцінно користуватися задекларованими свободами і правами і це глобальна проблема, яка потребує негайного вирішення. Я вірю в можливість розбудови справедливого, вільного та відкритого суспільства, яке застосовує здібності кожного з його громадян для повної участі в розвитку країни, в реалізації творчого потенціалу людини, звільнення від бідності, невігластва і дискримінації.

 

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

• Зменшити податкове навантаження у всіх сферах економіки, будь які прогресивні оновлення мають відбуватися за підтримки держави.

• На законодавчому рівні сприяти розвитку ІТ індустрії. Інвестування у технології, створення наукової платформи, інституту для розробки та впровадження нових досягнень.

• Формування внутрішнього ринку як конкурентноспроможного з більшою кількостю робочіх місць, стабiльність цін для спожівачів, підтримка малого та середнього бізнесу. Україна надійний партнер для іноземніх інвестицій.

• Покращення системи освіти та подолання безробіття серед молоді забезпечить майбутнє держави.

• Зниження пенсійного віку для жінок України.

• Створення доступної страхової медицини, оновлення обладнання державних медичних закладів.

• Гідне пенсійне забезпечення та збільшення дитячих виплат для народивших матерів.

ТАРИФИ МАЮТЬ БУТИ ДОСТУПНІ

 

• Ціни на енергоносії мають відповідати прибуткам людей! енергоносії за європейськими тарифами можуть бути лише при наявності в країні європейських зарплат та пенсій.

• 20% - це справедливо! Законодавчо зафіксуємо тарифи на енергоносії та комунальні послуги, які не перевищують 20% від середньої зарплати чи пенсії.

УКРАЇНА - БЕЗПЕЧНА КРАЇНА

 

Працювати для вирішення конфлікту на Донбасі, з найменшою кількістю втрат. В будь-якому разі, так далі продовжуватися не може, війна  грабує, травмує та знищує людей! Необхідно вживати невідкладні дії для вирішення цього питання. Ми маємо зробити все для відновлення територіальної цілісності України.

МОЛОДЬ НАШЕ МАЙБУТНЄ

• Держава повинна вирішувати проблеми студентства, в тому числі питання працевлаштування.

• Сприяти залученням іноземних інвестицій та грантових програм для розвитку культурно-освітніх програм для молоді в інших країнах світу.

• Розширення державної програми пільгового кредитування доступного житла для молоді.

• Завищені стипендії від держави талановитим студентам

• Залучати міжнародних донорів до оновлення обладнання шкіл, дитячих садочків, будинків культури, соціальних об’єктів та об’єктів інфраструктурного забезпечення.

ПРИРОДА УКРАЇНИ ТА ЇЇ БАГАТСТВО

Захист навколішнього середовіща та боротьба з наслідками eкологічніх катастроф. Збереження природного насліддя України, розвиток екотуризму. Сприяти на державному рівні інвестуванню в дослідження та безпеку навколишнього середовища.

ПРОЗОРА, ДЕМОКРАТИЧНА ТА ВІДПОВІДАЛЬНА ВЛАДА

 

Я за більш прозору, демократичну та відповідальну Владу, приймаючи рішення держава має дбати про добробут суспільства. Створення он-лайн платформи для визначення проблем нашого виборчого округу, де кожна людина буде почута.

Зроблю усе від мене залежне, щоб Ви, мої виборці - не були розчаровані у своєму виборі!

З повагою до кожного,

ЮЛІЯ ГЕРШУН